+389 78 388 216

You & Me restaurant

Ресторан за свадби и прослави

За нас

You & Me ресторан

Добредојдовте во нашиот ресторан за свадби и прослави! Уживаме заедно со вас да се забавуваме за вашите специјални моменти за да создадеме вечни спомени. Креираме магични искуства за секоја прилика, од свадби и крштевки и мекици до родендени и корпоративни настани.

Нашиот ресторан се наоѓа во срцето на Волково (Скопје). Сместен во елегантен и убаво уреден простор, овозможуваме создаваме амбиент и храна за незаборавно искуство на нашите гости.

Изберете го нашиот прекрасно уреден простор за да го остварите вашиот сон за совршен брак. Дозволете ни да ви помогнеме да ја прославите крштевката на вашето дете. За роденденот на вашето дете или друга специјална прилика, ние ќе креираме весело и безгрижно дружење.

Услуги

Дел од нашите услуги

contact

Зошто да не изберте нас

You & Me restaurant

Квалитетна храна

Се гордееме со нашата вкусна храна и изборот на квалитетни пијалоци. Нашиот шеф-готвач и неговиот тим работат со најсвежи состојки за да креираат посебни менија што ги задоволуваат сите вкусови. Нашите услуги се професионални, приспособени според потребите на нашите клиенти.

Извонредно гостопримство

Нашата примарна цел е задоволството на клиентите. Посветени сме да го пружиме најдоброто гостопримство, каде што секој гостин ќе се чувствува како посебен. Нашите тимови се пријателски, професионални и внимателни кон деталите.

Најдобри цени

Ја одбравме и уредивме нашата локација за да овозможи убава, романтична или весела атмосфера, во зависност од видот на настанот. Од прекрасната сала за свадби до убавите простории за крштевки или родендени, ние гарантираме уникатно искуство што ќе го направи вашето доживување незаборавно.

+389 78 388 216

+389 78 300 096

youandmerestoran@gmail.com

С. Волково, Скопје,
Македонија

Пон - Пет: 10:00 - 02:00
Саб - Нед: 10:00 - 02:00

Контакт

Контактирајте нѐ

Loading
Your message has been sent. Thank you!